10

Şubat
2016

Eryaman tesisat 05448752495 Eryaman tesisatçı, tesisatçılar

Yazar: admin  |  Kategori: Eryaman Tesisat  |  Eryaman tesisat 05448752495 Eryaman tesisatçı, tesisatçılar için yorumlar kapalı  |  

eryaman tesisatEryaman tesisat 05448752495 Eryaman tesisatçı, tesisatçılar

Eryaman tesisat yılların verdiği tercübeli elemanları ile Eryaman bölgesinde siz değerli müşterilerimize gece gündüz fark etmeden hizmet vermeye devam etmektedir. Eviniz ile ilgili Eryaman tesisat tıkanık, klozet, su kaçağı, yeni tesisat işleri, kalorfer tesisatı, çamaşır makinası tesisatı, bulaşık makinası tesisatı, su arıza, musluk değişimi vb her türlü tesisat konusunda sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Genel bilgi amaçlı yazıları alt kısımdan okuyabilirsiniz.

1.3. Banyo
Eryaman tesisat banyo içerisinde bir banyo küveti bulunmalı, istenirse küvet kabin veya duş perdesi ile kapatılmalıdır. Banyo içersine yerleştirilecek lavabo, uygun büyüklükte seçilmeli ve kullanıcın isteklerine cevap verebilecek özelliklerde olmalıdır.Eryaman tesisat banyo içersine bir alafranga tuvalet yerleştirilmelidir. Kullanılacak yer süzgeci, küvet ile klozet arasına monte edilmelidir.

Planlamada küvet ve klozet arası mesafe fazla ise, yer süzgeci küvetin banyo bataryasının olduğu tarafa veya klozetin taharet musluğu civarına monte edilebilir. Yer süzgeci koku fermatürü, tesisattan gelebilecek koku ve haşareyi önleyebilecek yapıda olmalıdır.

Normal çekiş varsa havalandırma için küçük buzlu camlı pencere kullanılabilir. Eryaman tesisat havalandırma yetersizse, radyal banyo aspiratörü kullanılmalı ve mümkün ise küvet hacminin içerisinde bir yere (veya klozet üzerinde bir yere) monte edilmelidir. Küvet hacminin içerisine monte edilmesi, su buharının dağılmasını önlemek ve azaltmak için daha etkilidir.

Eryaman tesisat ekstra isteğe bağlı olarak; bide, pisuar, ayak yıkama yeri (özellikle çocuklar için çok yararlıdır.) bulunabilir.

Eryaman Tesisatçı, banyo küveti ve lavabo için sıcak ve soğuk su tesisatlarını, alafranga tuvalet için soğuk su tesisatlarını sıva altı çekmeli ve gerekli testlerden sonra kör tapa ile kapatmalıdır.

Tesisatçı, Küvet, lavabo için

50 mm, alafranga tuvalet pis su bağlantısı için  100 mm ölçüsünde bağlantı ağızları hazırlamalıdır.

Kağıtlık, havluluk ve etejer, kullanıcının isteğine göre monte edilmelidir.
1.1. Konutlardaki Islak Ve Kuru Hacimler
Konutlarda ıslak hacimler, sıhhi tesisatın (soğuk veya sıcak temiz su ve pis su tesisatları) yer aldığı hacimlerdir. Bu hacimlerde eryaman tesisat bağlantısı olan çeşitli cihazlar ve bu cihazların pissu bağlantıları (bulaşık makinası, çamaşır makinası gibi.) sıhhi tesisat kapsamında ele alınacak konulardır.
Aşağıda sırası ile ıslak hacimler, burada mevcut gereç ve donanımlar ve bunların fonksiyonları verilmiştir.
1.1.1. Mutfak
Esas olarak mutfak evyesi ve ocak (fırın) bulunur. Ayrıca, bulaşık makinası, buzdolabı gibi cihazlarda yer alır. Bazı mutfaklara çamaşır makinası da yerleştirilir.
Tesisatçının mutfak evyesi, bulaşık makinası, çamaşır makinası gibi eryaman tesisat cihazların tesisatlarını sıva altı döşemesi ve kaçak testinden sonra çıkış ağızlarını kör tapa ile kapatması gerekir.

Eryaman tesisat, eryamanda tesisat, eryamanda tesisatçı, Eryaman tesisatçılar, Eryaman su tesisat, Eryaman su tesisatçılar, Eryaman tesisat işleri gibi konularda siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hastane, fabrika, otel, lokanta ve benzeri büyük tesislerde, yemek hazırlama ve pişirme amaçlı ayrıca bir mutfak tesisatı düşünmek ve bunlar için yeterli alanı ayırmak gerekir.
Yemek pişirme işlemleri için buhar tesisatının çekilmesi gerekir. Kullanılacak cihazların niteliğine göre mutfaklara soğuk su, sıcak su, yumuşak sıcak su, buhar ve gaz tesisatı çekilmelidir. Ayrıca endüstriyel mutfak çıkışlarına yağ ayırıcı konulmalı ve mutfak havalandırması iyi planlanmalıdır.

Cicektesisat.net – Ankara tesisat, sincan tesisat, etimesgut tesisat, eryaman tesisat, su ve elektirik işleriniz itina ile yapılır.

Sincan Tesisat - Eryaman Tesisat - Ankara Tesisat - Etimesgut Tesisat - Emirler Tesisat - Fatih Tesisat - Elvankent Tesisat